Uitslagen 2021

21-09-21 Textielprijs Vichte                                                               17

19-09-21 Gooikse Pijl                                                                             17

12-09-21 Ploegenklassement          Jiznich Tour                        1

12-09-21 Jongerenklassement        Jiznich Tour                        6

12-09-21 Algemeen klassement      Jiznich Tour                     10

12-09-21 4e etappe Ceske Velenice- Jindrichuv Hradec  35

11-09-21 3e etappe Protivin- Studena                                          17

10-09-21 2e etappe Trebon- Nova Bystrice                                  6

09-09-21 TTT Okolo Jiznich Tour                                                       1

05-09-21 Omloop het Nieuwsblad                                                  11

02-09-21 Kortemark Koerse                                                                 4

29-08-21 Ronde van de Achterhoek                                                5

24-08-21 GP Marbiers                                                                            16

19-08-21 GP Lucien van Impe                                                             5

17-08-21 Egmont cycling race                                                           dnf door valpartij

15-08-21  Amurrio  Euskal Bailarak                                                 4

09-08-21 Muxika Helduz                                                                     11

08-08-21 GP Concello de Betanzos                                                 3

07-08-21 Clasica de Pascua Copa Espana                                  13

02-08-21 4e etappe Guingamp-Rostrenen                               dnf

01-08-21 3e etappe Ploerdut-Carhaix                                         76

31-07-21 2e etappe Calanhel-Plouray                                          57

30-07-21 1e etappe TTT Kreiz Breizh                                           10

16-07-21 Ronde van Philippine                                                          8

11-07-21 Grand Primavera Ontur   Copa Espana                   13

30-06-21 Kemmel Koerse                                                                      83

19-06-21 NK Weg                                                                                        4

16-06-21 NK Tijdrijden                                                                             15

06-06-21 Jesenik- Jesenik                                                                      35

05-06-21 Bruntál- Dlouhé Stráne                                                       51

04-06-21 Jesenik- Rymarov                                                                    7

03-06-21 Proloog Vredeskoers                                                             11

20-05-21 Trainingstijdrit                                                                           18

17-05-21 Campionato de Galicia de Fondo en Estrade            7

16-05-21  Vigo Copa Espana                                                                     5

02-05-21 Urraki Olgoera    Torneo Abiatzen                                  DNF na 110 km

01-05-21 Clasica Santikutz Copa Espana                                         13

18-04-21 Clasica Ciudad Torredonjimeno  Copa Espana         1

11-04-21 Memorial Valenciaga Copa Espana                                 17