Uitslagen 2017

06 okt Brabant Cycling Criterium Cup                       1

06 okt BN de Stem Klassement                                 1

30 sept St. Gilles Waas                                             18

23 sept Geel Winkelomheinde                                   6

17 sept Keizer der Junioren Pittem                            5

10 sept Steragas Vlaams-Brabant Classic               25

03 sept Ronde van Hoogerheide                               1  + Bergtrui

27 aug Route des Geants                                          8

20 aug Vuelta Ciclista Junior Ribera del Duero          1  eindoverwinning

20 aug Vuelta Ciclista Junior Ribera del Duero         16

19 aug Vuelta Ciclista Junior Ribera del Duero TTT   2   cyclaam ( leider) en groene trui (punten), ploegenklassement

19 aug Vuelta Ciclista Junior Ribera del Duero 2a     1   cyclaam (leider) en groene trui (punten) , ploegenklassement

18-aug Vuelta Ciclista Junior Ribera del Duero          1    cyclaam (leider) groene trui (punten) en blauw Meta Volenta,                                                                                                               ploegenklassement

13 aug Ronde des Vallees                                         103      groene trui (punten)

13 aug Ronde des Vallees  tt                                     87

12 aug Ronde des Vallees                                         93      groene trui (punten) 

05 aug Denderwindeke- Ninove                                  2

02 aug Ronde van Zundert                                         1

31 juli Draai van de Kaai Roosendaal                         9

29 juli Bazel-Kruibeke                                                 1

26 juli 8 van Chaam                                                    3

22 juli GP Dimitri Defranq                                           60    2e plaats in de Bergprijs

16 juli 3e etappe Oberostereich                                  83

15 juli 2e etappe Oberostereich                                  94

14 juli 1e etappe Oberostereich                                  55

02 juli Tour de Condroz                                              DNF door val

21 juni NK Tijdrijden Montferland                                 10

17 juni NK weg Montferland                                         15

10 juni Belsele- Waas                                                    3

07 juni RegioKampioenschap Tijdrijden                         5

05 juni RegioKampioenschap Mierlo                             4

25 mei Pays du Vaud proloog                                     65

21 mei Junioren 3 daagse Axel Algemeen klass       45

21 mei Junioren 3 daagse Axel Velzeke-Velzeke      57

20 mei Junioren 3 daagse Axel Sluiskil-Sluiskil         15

20 mei Junioren 3 daagse Axel Tijdrit                         86

19 mei Junioren3 daagse Axel-Axel                           93 

14 mei Nieuw Vossemeer                                            5

07 mei Standdaarbuiten                                                5

30 april Kluisbergen-Zulzeke                                        1

24 april Record Bank E3 Harelbeke                           24

16 april GP Bati Metallo                                               29

08 april Wambeek- Ternat                                             2

02 april   Ronde van Vlaanderen                                 23

26 maart Gent-Wevelgem Nationscup                        77

19 maart Guido Reybrouck Classic                            28

12 maart Sint Maria Lierde                                           1

05 maart    Zepperen- Zepperen                                  6

25 februari Rijkevorsel                                                 2

19 februari Clubkampioenschap Acrog Balen BC       1

04 februari Trainingsrit "den Inkel"Kruiningen              1

28 januari  Trainingsrit "den Inkel" Kruiningen              1