13-10-2019 Boom                                           5

29-09-2019 Ronde van Midden-Brabant        9

15-09-2019 Finaleweekend AK                     10

15-09-2019 Finaleweekend klassieker          6

14-09-2019 Finaleweekend critertium           89

14-09-2019 Finaleweekend Ploegentijdrit      2

08-09 2019 Eurodeomloop                            12

01-09-2019 Oosterhout

31-08-2019  Ploegentijdrit Clubcompetitie      2

25-08-2019 Putte                                            1

23-08-2019 Ronde van Zierikzee                  16

20-08-2019 Ronde van de Lier                       1

11-08-2019 Spy- Namur                                 25

10-08-2019 Doische-Doische TT                   18

09-08-2019 Couvin-Rochefort                      117  valpartij

08-08-2019 Lesve-Florennes                         36    1e groep op "16

07-08-2019 Bievre -Vresse s/semois             23     massasprint

03-08-2019 Hel van Voerendaal                    dnf

13-07-2019 Beloftenweekend U23 weg         dnf

12-07-2019 Beloftenweekend U23 TT                    ( lekke band)

07-07-2019 Omloop het Nieuwsblad U23      dnf

29-06-2019 NK Weg                                        62

26-06-2019 NK Tijdrijden                                 7

23-06-2019 GP Color Code U23                      3

20-06-2019 Drongen                                        2

16-06-2019 Midden Brabant Poort Omloop    41 

12-09-2019 DK Tijdrijden Zuid-West                1

11-09-2019 Omloop van het Waasland           13

09-09-2019 Algemeen Klassement                  7

09-09-2019 Klassieker profonde NH                25

08-09-2019 Omloop profronde van NH             8

08-09-2019 Proloog profronde van NH            23

02-06-2019 Fleche du Sud jongeren                 6

02-06-2016 Fleche du Sud punten                   22

02-06-2019 Fleche du Sud Algemeem             36

02-06-2019 Fleche du Sud Esch-sur-Alzette   96

01-06-2019 Fleche du Sud Roeser                   8

31-05-2019 Fleche du Sud Bourscheid            38

30-05-2019Fleche du Sud Rumelange             30

29 -05-2019 Proloog Fleche du Sud                 15

19-05-2019 Omloop van de Kempen               112

11-05-2019 Arjaan de Schipper Trofee             5

05-05-2019 Ton Dolman Trofee                        dnf

04-05-2019 Ronde van Overijssel                    19 prijs van de strijdlust

28-04-2019 Wim Hendriks Troffee                    97

21-04-2019 Arden Challenge Jongeren            1

21-04-2019 Arden Challenge Algemeen           1

21-04-2019 Arden Challenge Libramont           6

20-04-2019 Arden Challenge Rouvroy            10 (gele trui en jongerentrui)

19-04-2019 Arden Challenge L'eglise               2 ( gele trui en jongerentrui)

18-04-2019 Arden Challlenge Rachamp           1

17-04-2019 Arden Challenge Erezee              17

14-04-2019 Zelzate                                         13

13-04-2019 Zuiderzeeronde                                   Prijs van de strijdlust

07-04-2019 Koersel                                          7

06-04-2019 Omloop van de Veenkoloniën       4

30-03-2019 Omloop van de Braakman       Gestaakt na 15 km    

24-03-2019 Ronde van Huijbergen                 75 (spaakbreuk)

23-03-2019 Ronde van Bruinisse                     6

17-03-2019 Omloop van de Houtse Linies       5

10-03-2019 Dorpenomloop van Ruchpen  Gestaakt na 50 km

03-03-2019 Brussel Opwijk U23                      dnf

23-02-2019 Ster van Zwolle                           132